Oferta Pracy

Kosztorysant instalacji i sieci energetycznych

Opis stanowiska

Firma PUH El Professional Mariusz Maszota poszukuje pracowników na stanowisko kosztorysant instalacji i sieci energetycznych do prac w lokalizacjach: Kębłowo, Szczecin, Toruń.

Responsibilities

  • Valuation of works related to the construction of external and internal networks, LV and MV cable lines.
  • Valuation of works related to the construction of electrical installations in public, residential and industrial buildings.
  • Preparing inquiries and collecting offers from sub-suppliers of devices and systems.
  • Preparing inquiries and collecting offers from installation subcontractors.
  • Completing offers, verification of the scope and price.

Nasze wymagania

  • Directional (electrical) education.
  • Knowledge of the NORMA costing program is welcome.
  • Willingness to commute to the workplace.
  • Knowledge of issues in the field of energy is welcome.

Co oferujemy

  • Employment contract.
  • Stable employment in a company with an established position on the market.
  • Professional development opportunities - training, courses.

Kilka słów o El Professional

Historia naszej firmy sięga końca lat 90, kiedy to stawialiśmy pierwsze kroki na rynku energetycznym. Dziś, po 25 latach działalności, z małej firmy lokalnej staliśmy się jedną z największych firm branży energetycznej na Pomorzu.

Naszą działalnością są prace elektryczne i elektroinstalacyjne, budownictwo elektroenergetyczne, telekomunikacyjne i przemysłowe. Projektujemy i wykonujemy instalacje elektryczne, sieci napowietrzne i kablowe średniego i niskiego napięcia, oświetlenie zewnętrzne, stacje transformatorowe (również wynajem), rozdzielnie elektroenergetyczne, linie światłowodowe napowietrzne i kablowe oraz inne obiekty energetyczne.

Zainteresowała Cię ta oferta?

Wypełnij formularz aplikacyjny na dole strony i prześlij nam swoje CV. Jeśli masz pytania dotyczące oferty napisz do nas lub zadzwoń.