Career

Firma PUH El Professional Mariusz Maszota poszukuje doświadczonego Kierownika Robót Drogowych, który będzie odpowiedzialny za nadzór i koordynację prac drogowych związanych z prowadzonymi przez nas budowami.

Poszukujemy doświadczonego Kierownika Robót Elektrycznych, który będzie odpowiedzialny za nadzorowanie realizacji robót elektrycznych i energetycznych na placu budowy na terenie całej Polski.

Firma PUH El Professional Mariusz Maszota poszukuje pracowników na stanowisko elektryk/elektromonter do prac w Toruniu i okolicach.

Firma PUH El Professional Mariusz Maszota poszukuje pracowników na stanowisko kosztorysant instalacji i sieci energetycznych do prac w lokalizacjach: Kębłowo, Szczecin, Toruń.

Firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku energetycznym, realizująca obecnie projekty budowy farm fotowoltaicznych oraz wiatrowych poszukuje osób do pracy na stanowisku: Brygadzista – Elektromonter robót elektrycznych.

Firma PUH El Professional Mariusz Maszota poszukuje pracowników na stanowisko elektryk/elektromonter do prac w Szczecinie i okolicach.

Firma PUH El Professional Mariusz Maszota poszukuje pracowników na stanowisko elektryk/elektromonter do prac przy montażu suwnic kontenerowych RTG na terenie Portu Gdańsk.

PUH El Professional Mariusz Maszota is looking for employees for the assembly of RTG container cranes. The task of the employed person will be assembly / mechanical / locksmith work in the process of assembling and building container cranes.

Firma PUH El Professional Mariusz Maszota poszukuje pracowników na stanowisko kierowca kat. C+E, HDS do prac w Kębłowie, Gdańsku i okolicach.