Karriere

Firma PUH El Professional Mariusz Maszota poszukuje doświadczonego Kierownika Robót Drogowych, który będzie odpowiedzialny za nadzór i koordynację prac drogowych związanych z prowadzonymi przez nas budowami.

Poszukujemy doświadczonego Kierownika Robót Elektrycznych, który będzie odpowiedzialny za nadzorowanie realizacji robót elektrycznych i energetycznych na placu budowy na terenie całej Polski.

Firma PUH El Professional Mariusz Maszota poszukuje pracowników na stanowisko elektryk/elektromonter do prac w Toruniu i okolicach.

Firma PUH El Professional Mariusz Maszota poszukuje pracowników na stanowisko kosztorysant instalacji i sieci energetycznych do prac w lokalizacjach: Kębłowo, Szczecin, Toruń.

Firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku energetycznym, realizująca obecnie projekty budowy farm fotowoltaicznych oraz wiatrowych poszukuje osób do pracy na stanowisku: Brygadzista – Elektromonter robót elektrycznych.

Firma PUH El Professional Mariusz Maszota poszukuje pracowników na stanowisko elektryk/elektromonter do prac w Szczecinie i okolicach.

Firma PUH El Professional Mariusz Maszota poszukuje pracowników na stanowisko elektryk/elektromonter do prac przy montażu suwnic kontenerowych RTG na terenie Portu Gdańsk.

PUH El Professional Mariusz Maszota sucht Mitarbeiter für die Montage von RTG-Containerkranen. Die Aufgabe der beschäftigten Person sind Montage- / Mechanik- / Schlosserarbeiten im Rahmen der Montage und des Baus von Containerkranen.

Firma PUH El Professional Mariusz Maszota poszukuje pracowników na stanowisko kierowca kat. C+E, HDS do prac w Kębłowie, Gdańsku i okolicach.