Obecnie poszukujemy:

Kosztorysant instalacji i sieci elektrycznych

Opis stanowiska:

  • wycena prac związanych z budową sieci zewnętrznych, wewnętrznych, linii kablowych nn i SN,
  • wycena prac związanych z budowa instalacji elektrycznych w budynkach użyteczności publicznej, mieszkalnych i przemysłowych,
  • przygotowywanie zapytań i zbieranie ofert od poddostawców urządzeń i systemów,
  • przygotowywanie zapytań i zbieranie ofert od podwykonawców instalacji,
  • kompletowanie ofert, weryfikacja zakresu i ceny

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (elektryczne)
  • mile widziana znajomość programu kosztorysowego NORMA,
  • mile widziana znajomość zagadnień z dziedziny energetyki

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • gotowość do dojazdów do miejsca pracy - Kłębowo

CV prosimy przesyłać na adres biuro@elprofessional.pl

Elektryk / Elektromonter

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie
  • doświadczenie w branży
  • uczciwość, sumienność, dyspozycyjność
  • mile widziane aktualne uprawnienia SEP

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego