Oferta Pracy

Elektryk / Elektromonter

Opis stanowiska

Firma PUH El Professional Mariusz Maszota poszukuje pracowników na stanowisko elektryk/elektromonter do prac w Szczecinie i okolicach.

Responsibilities

  • Budowa linii elektroenergetycznych kablowych i napowietrznych WN, SN i nN.
  • Realizowanie prac na sieci SN i nN zgodnie z zakresem zleconych prac.
  • Realizowanie prac stacjach WN/SN, stacjach SN/SN zgodnie z zakresem zleconych prac interwencyjnych, remontowych i eksploatacyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie
  • Uczciwość, sumienność, dyspozycyjność
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia eksploatacyjne elektryczne SEP
  • Prawo jazdy kat.B mile widziane

Co oferujemy

  • Employment contract.
  • Stable employment in a company with an established position on the market.
  • Możliwości rozwoju zawodowego.
  • Pracę od poniedziałku do piątku.

Kilka słów o El Professional

Historia naszej firmy sięga końca lat 90, kiedy to stawialiśmy pierwsze kroki na rynku energetycznym. Dziś, po 25 latach działalności, z małej firmy lokalnej staliśmy się jedną z największych firm branży energetycznej na Pomorzu.

Naszą działalnością są prace elektryczne i elektroinstalacyjne, budownictwo elektroenergetyczne, telekomunikacyjne i przemysłowe. Projektujemy i wykonujemy instalacje elektryczne, sieci napowietrzne i kablowe średniego i niskiego napięcia, oświetlenie zewnętrzne, stacje transformatorowe (również wynajem), rozdzielnie elektroenergetyczne, linie światłowodowe napowietrzne i kablowe oraz inne obiekty energetyczne.

Zainteresowała Cię ta oferta?

Wypełnij formularz aplikacyjny na dole strony i prześlij nam swoje CV. Jeśli masz pytania dotyczące oferty napisz do nas lub zadzwoń.