Oferta Pracy

Kierownik budowy ds. przewiertów sterowanych duże HDD

Opis stanowiska

Poszukiwany kandydat będzie odpowiedzialny za realizację kontraktów na terenie całego kraju.

Kontakt: 730 77 60 60

Responsibilities

  • Nadzór i koordynacja robót przewiertowych na placu budowy.
  • Analiza bieżącej dokumentacji technicznej.
  • Nadzorowanie realizacji oraz kontrola postępów prac przewiertowych wg harmonogramu.
  • Współpraca z podwykonawcami, inwestorem i projektantami.
  • Koordynacja pracy podwykonawców.
  • Zarządzanie i utrzymanie parku maszynowego.
  • Nadzór nad bezpieczeństwem na placu budowy w zakresie BHP.
  • Przygotowywanie dokumentacji budowy.

Nasze wymagania

  • Wymagane doświadczenie w prowadzeniu dużych projektów wiertniczych na wiertnicach od 40 ton wzwyż.
  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu wiertnictwa lub pokrewnego.
  • Umiejętność w prowadzeniu negocjacji.
  • Umiejętność w planowaniu robót oraz organizacji pracy własnej.
  • Biegła znajomość komputera.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Co oferujemy

  • Pracę w dynamicznym środowisku związanym z nowoczesnymi technologiami.
  • Oferujemy pracę w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie z pakietem benefitów.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w ambitnych projektach.

Kilka słów o El Professional

Historia naszej firmy sięga końca lat 90, kiedy to stawialiśmy pierwsze kroki na rynku energetycznym. Dziś, po 25 latach działalności, z małej firmy lokalnej staliśmy się jedną z największych firm branży energetycznej na Pomorzu.

Naszą działalnością są prace elektryczne i elektroinstalacyjne, budownictwo elektroenergetyczne, telekomunikacyjne i przemysłowe. Projektujemy i wykonujemy instalacje elektryczne, sieci napowietrzne i kablowe średniego i niskiego napięcia, oświetlenie zewnętrzne, stacje transformatorowe (również wynajem), rozdzielnie elektroenergetyczne, linie światłowodowe napowietrzne i kablowe oraz inne obiekty energetyczne.

Zainteresowała Cię ta oferta?

Wypełnij formularz aplikacyjny na dole strony i prześlij nam swoje CV. Jeśli masz pytania dotyczące oferty napisz do nas lub zadzwoń.