Oferta Pracy

Elektryk / Elektromonter (montaż suwnic kontenerowych)

Opis stanowiska

Firma PUH El Professional Mariusz Maszota poszukuje pracowników na stanowisko elektryk/elektromonter do prac przy montażu suwnic kontenerowych RTG na terenie Portu Gdańsk.

Responsibilities

  • Montaż i podłączenie instalacji elektrycznych, szaf rozdzielczych i sterowniczych, układów automatyki, oświetlenia suwnicy,
  • Montaż koryt i ław kablowych, przygotowanie wiązek kabli o odpowiednich długościach,
  • Wprowadzenie kabli i przewodów do szaf sterowniczych, oznaczenie końcówek przewodów według dostarczonej dokumentacji technicznej.
  • Uczestniczenie w załadunku gotowych urządzeń na statki
  • Prace z elementami wielkogabarytowymi, przygotowanie elementów do montażu, prace na wysokościach z użyciem podnośników koszowych lub nożycowych, prace z użyciem wózków widłowych oraz żurawi samojezdnych
  • Praca stała na terenie portu w Gdańsku

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe elektryczne, elektrotechniczne
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych
  • Mile widziane doświadczenie w pracach elektro-monterskich przy montażu dźwigów/suwnic/konstrukcji stalowych
  • Mile widziane uprawnienia z zakresu obsługi wózków widłowych, podnośników koszowych samojezdnych, podestów ruchomych nożycowych
  • Ability to work in a team.
  • Availability, commitment and responsibility for the duties, equipment and material entrusted to it

Co oferujemy

  • Employment contract.
  • Stable employment in a company with an established position on the market.
  • Możliwości rozwoju zawodowego - szkolenia i kursy.

Kilka słów o El Professional

Historia naszej firmy sięga końca lat 90, kiedy to stawialiśmy pierwsze kroki na rynku energetycznym. Dziś, po 25 latach działalności, z małej firmy lokalnej staliśmy się jedną z największych firm branży energetycznej na Pomorzu.

Naszą działalnością są prace elektryczne i elektroinstalacyjne, budownictwo elektroenergetyczne, telekomunikacyjne i przemysłowe. Projektujemy i wykonujemy instalacje elektryczne, sieci napowietrzne i kablowe średniego i niskiego napięcia, oświetlenie zewnętrzne, stacje transformatorowe (również wynajem), rozdzielnie elektroenergetyczne, linie światłowodowe napowietrzne i kablowe oraz inne obiekty energetyczne.

Zainteresowała Cię ta oferta?

Wypełnij formularz aplikacyjny na dole strony i prześlij nam swoje CV. Jeśli masz pytania dotyczące oferty napisz do nas lub zadzwoń.