Kariera

Firma PUH El Professional Mariusz Maszota poszukuje doświadczonego Kierownika Robót Drogowych, który będzie odpowiedzialny za nadzór i koordynację prac drogowych związanych z prowadzonymi przez nas budowami.

Poszukujemy doświadczonego Kierownika Robót Elektrycznych, który będzie odpowiedzialny za nadzorowanie realizacji robót elektrycznych i energetycznych na placu budowy na terenie całej Polski.

Firma PUH El Professional Mariusz Maszota poszukuje pracowników na stanowisko elektryk/elektromonter do prac w Toruniu i okolicach.

Firma PUH El Professional Mariusz Maszota poszukuje pracowników na stanowisko kosztorysant instalacji i sieci energetycznych do prac w lokalizacjach: Kębłowo, Szczecin, Toruń.

Firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku energetycznym, realizująca obecnie projekty budowy farm fotowoltaicznych oraz wiatrowych poszukuje osób do pracy na stanowisku: Brygadzista – Elektromonter robót elektrycznych.

Firma PUH El Professional Mariusz Maszota poszukuje pracowników na stanowisko elektryk/elektromonter do prac w Szczecinie i okolicach.

Firma PUH El Professional Mariusz Maszota poszukuje pracowników na stanowisko elektryk/elektromonter do prac przy montażu suwnic kontenerowych RTG na terenie Portu Gdańsk.

Firma PUH El Professional Mariusz Maszota poszukuje pracowników do montażu suwnic kontenerowych RTG. Zadaniem osoby zatrudnionej będą prace monterskie/mechaniczne/ślusarskie przy procesie montowania i budowy suwnic kontenerowych.

Firma PUH El Professional Mariusz Maszota poszukuje pracowników na stanowisko kierowca kat. C+E, HDS do prac w Kębłowie, Gdańsku i okolicach.